نتایج جستجو برای عبارت :

چادر همان پرچم است

ازبس بعضی خانواده های به ظاهر مذهبی بدونه هیچ استقلالی چادر را سر دختراشون میکنند و اونا را ملزم به سرکردن چادر میکنند شان چادر ازبین رفته برای بعضی دخترا       درصورتی که هر دختری لیاقت سر کردن چادر نداره ونباید سرکنه چادر مخصوص کسی هست ک بتونه خوب از چادر محافظت کنه ن دنبال این باشه ک چادر از اون حفاظت کنه 
خرید پرچم :
شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید پرچم با شماره تلفن : 35-02144283834 و 09122006981 در تماس باشید و به صورت رایگان درباره خرید پرچم,قیمت پرچم,پرچم تشریفاتی,قیمت پرچم رومیزی,پرچم ارزان ,پرچم باکیفیت و...
مشاوره دریافت نمایید .
برچسب ها : خرید پرچم ,قیمت پرچم ,پرچم ارزان ,قیمت پرچم رومیزی,تولید پرچم ,تولیدی پرچم ,بارنگ
چادر ترانزیتی برزنتی کانتینری و لمینت

مجموعه " اترس چادر"چادر ترانزیتیمناسب ترین قیمت چادر در تهران و کرج
 از تولید به مصرف دوخت و پانچچادر ترانزیتی 1رو و 2رو-چادر ایرانی
کره ای چینیچادر ترانزیتی – چادر ترانزیت- چادر برزنت –چادر برزنتی -چادر ایرانی-قیمت چادر-چادر چینی-چادر کره ای-چادر خاور-چادر غرفه نمایشگاهی-چادر مسافرتی-چادر کوهنوردی-چادر ارزانپوشش محصولات کشاورزی-چادر ضد اب - چادر لمینتمجموعه  اترس چادر از سال 1397 فعالیت خود را در زمین
خرید پرچم :
بارنگ تولید کننده و مرکز خرید انواع پرچم ها شامل خرید پرچم رومیزی.خرید پرچم تشریفاتی ، خرید پایه پرچم و چاپ و خرید پرچم تبلیغاتی و خرید پرچم مذهبی است و افتخار دارد تا کلیه پرچم های سازمانی، شرکتی و ملی را بدون هیچ محدودیتی با ابعاد گوناگون تولید نماید.خرید پرچم های رومیزی از جنس ساتن آمریکایی با پایه سنگ و اندازه 30*20 تولید می شود.جنس خرید پرچم تشریفات :مخمل و تکه دوزی شه و اندازه :150*90جنس خرید پرچم اهتزاز : از ساتن و اندازه: 150*90برای
چادر کانتینری در کرج | چادر ترانزیتی در کرج

فروش انواع پارچه برزنت در کرج با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیتاستفاده از پارچه ترانزیت در کرج برای مصارف مختلفانواع چادر برزنتی در کرج با نازل ترین قیمت و دوام بسیار بالافروش کلی و جزئیارسال به سراسر نقاط ایرانکارشناس فروشاقای مهندس سعید خسرویپارچه برزنت در کرجپارچه ترانزیت در کرجچادر کانتینری در کرجچادر برزنتی در کرجچادر ماشین در کرجچادر ترانزیتی در کرجچادر کامیون در کرجپارچه ترانزیتچادر
این پرچم احتمالاً جنجال‌ برانگیزترین پرچم در تاریخ بوده است و حتی در برخی از کشورها هم ممنوع است. شخص هیتلر این پرچم را طراحی کرده و باور داشته که باید از همان رنگ‌های امپراطوری آلمان استفاده کند زیرا این‌ها رنگ‌های بسیار قابل احترامی هستند و نشانه بیعت با گذشته باشکوهی است که افتخار زیادی را نصیب ملت آلمان کرده است. مهم‌ترین موضوع این بود که پرچم جدید باید در اندازه‌های بزرگ اجرا شود چون درصدها موضوع مشابه که قبلاً اتفاق افتاده، یک عل
چادر پوشش کالا
پوشش انواع سطوح و لوازم بسته به نیاز مشتری و در شرایط خاص
استفاده از پارچه پوشش خیلی کم هزینه تر از اجاره انبار و ساخت سوله در مدت زمان های کوتاه میباشد
مسقف کردن سازه های داربستی و اسکلت آهن به وسیله چادر پوشش کالا چادر لمینت
استفاده های مختلفی از چادر های پوششی می شود .
لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
09120634885
پرچم مذهبی
شرکت بارنگ تولید کننده انواع پرچم های مذهبی جهت عزاداری ها و اعیاد ائمه اطهار (ع) می باشد .
پرچم مذهبی ویژه مناسبت های گوناگون طراحی شده و در اشکال مختلف ارائه می گردد.
پرچم های مذهبی بصورت کتیبه های دیواری ، پرچم های منزل و پرچم جاچوب عرضه می شود .

برخی از مراسم هایی که برای آن ها پرچم طراحی شده
پرچم ویژه محرم ، پرچم اربعین ، پرچم شعبانیه ، پرچم رمضان ، پرچم شبهای
قدر ، پرچم دهه کرامت ، پرچم فاطمیه و سایر ایام عزاداری و اعیاد در طول
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
این پرچم عجیب به امپراطوری بنین نسبت داده شده که البته اشتباه است. این پرچم یکی از چهار پرچمی است که امروزه در موزه ملی دریانوردی در گرینویچ لندن نگهداری می‌شود و در مورد ریشه اصلی این پرچم اطلاعات دقیقی در دست نیست که آیا مربوط به بنین است و یا متحدان ایتسکیری اما این پرچم توسط دریاسالار کندی در سال ۱۸۹۷ از بنین آورده شده و بسیار شبیه به سه پرچم دیگر آفریقای غربی است که در موزه نگهداری می‌شوند و در اصل متعلق به مردم ایتسکیری بوده‌اند.برای

شیطان بر آن گردیده تا از تو بگیرد
با اسم روشن فکر ، فکر روشنت را
با تیغٍ تبلیغ آمده صَد پاره سازد
چادُر که نه ! بهتر بگویم جوشنت را
ترسانده حزبِ بادها اهتزازَش
این پرچمی که ذلّه کَرده دشمنت را
تو سرزمین حُجبی و این پرچم ناب
داده نمایش اقتدار میهنت را
این سر به زیری سر بلندت کرد و دشمن
طاقت ندارد نحوه جنگیدنت را
چادر عزیزت کرده و خوب است این که
با حُسنِ یوسف بافتی پیراهنت را ...

پ.ن :
یک : شاعر این شعر آقای محسن کاویانی است.
دو : به سکه دو روی حجاب
گمان کردیم همین که روسری نداشته باشیم دیگر حجاب نداریم اما فریبمان دادند، از چادر به‌سر کردن به چادر زدن رسیدیم. این بار نه سرمان بلکه فکر توی سرمان را داخل چادر، دست به سرمان کردند. آری ما عادت کرده‌ایم که سورمان، چهارشنبه‌هایمان، چهارشنبه‌های سفیدمان، آن همه تلاشمان برای برافراشتن نوروز و پرچم صلح، به همین راحتی یک تنه روز از نو و عزا شود. ارتجاع سرخ و سیاه، سفید را نیز به مداد رنگی‌هایمان اضافه کنیم. از چاهی به چاه دگر لِی‌‌لِی می‌ک
پرچم اهتزاز
پرچم اهتزاز - شرکت بارنگ تولید کننده انواع پرچم در ایران با سابقه درخشان در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد .
پرچم اهتزاز چیست ؟
منظور از این نوع پرچم پرچم های محیطی می باشد .
معمولا بصورت پرچم افقی یا پرچم عمودی به میله ها و چوب پرچم ها نصب می شود.
نمونه هایی از آن را در اتوبان ها مشاهده کرده اید .
انواع مختلف 
از انواع این  پرچم ها می توان به  پرچم های عمودی با چاپ سیلک، عمودی با چاپ دیجیتال، افقی با چاپ سیلک، افقی با
کراهت پوشیدن چادر مشکی در روایات سؤال: آن‌گونه که بعضی ادعا کرده‌اند آیا از روایات می‌توان کراهت حجاب تیره، مثل چادر مشکی را اثبات نمود؟ پاسخ: اولاً، چگونه ممکن است که رنگ جلباب و چادر قرآنی، همانند رنگ چادرهای رایج فعلی مشکی باشد (طبق ادله)، ولی بتوان در روایات معصومین (علیهم‌السلام) حدیث معتبری مخالف قرآن، […]
نوشته آیا پوشیدن چادر مشکی مکروه است؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
سلام.
این پست رو ایجاد کردم که در رابطه با چادر با دوستانی که علاقه دارن به این موضوع صحبت کنیم.
چرا چادر؟چه فرقی بین خانم چادری و بی حجاب هست و هر سوالی که به ذهنتون می رسه.
از خانم های چادری دعوت می کنم که به جمع ما اضافه بشن.

این پرچم یک پرچم سه رنگ است که نشانگر سیاره مریخ است. با وجودی که این پرچم رسماً در جایی به ثبت نرسیده اما توسط جامعه مریخ و جامعه سیاره‌ای استفاده می‌شود. طرح این پرچم نشان‌دهنده تاریخ آینده مریخ است. خط قرمز رنگ که به دیرک نزدیک‌تر است نشانه مریخ امروزی است. رنگ‌های سبز و قرمز نیز نشانه مراحل تغییر سیاره برای سکونت است. این‌که آیا در آینده بشر می‌خواهد و یا می‌تواند این کار را انجام دهد موضوع بسیار بزرگی است و مسائل اخلاقی انجام این کار
پایه پرچم از اهمیت زیادی در ایستادن درست و زیبایی پرچم دارد. پایه پرچم باید متناسب با پرچم طراحی شود.پایه های پرچم بر اساس کاربردشان انواع مختلفی دارند. پایه پرچم تشریفات و پایه پرچم ماشین و پایه پرچم رومیزی از انواع پایه های پرچم ارائه شده هستند.
پایه پرچم از اجزای بسیار مهم پرچم است. یک پایه خوب باید به تناسب اندازه و وزن پرچم طراحی شود تا قدرت  مناسبی برای نگهداری پرچم داشته باشد. پایه های پرچم از متریال گوناگون تهیه می شود. سر، میله بد
نه فقط شبه عبایی مشکیستکه سرت بندازی و خیالت راحت 
که شدی چادری و محجوبه!
چادر مادر من فاطمه، حرمت دارد
قاعده ، رسم ، شرایط دارد
شرط اول همه اش نیت توست …
محض اجبارِ پدر یا مادر
یا که قانون ورودیه دانشگاه است
یا قرار است گزینش شوی از ارگانی
یا فقط محض ریا شایدم زیبایی،باکمی آرایش!
نمی ارزد به ریالی خواهر …
 چادر مادر من فاطمه، شرطش عشق است
عشق به حجب و به حیا
به نجابت به وفا
عشق به چادر زهر اکه برای تو و امنیت تو خاکی شد
تا تو امروز شوی راحت
شما ام اینطوری هستید که چادر بهتون حس پاکدامنی میده؟!
شما ام مثل ی موجود زنده تصورش میکنید؟که قد صمیمی ترین دوستتون عاشقشید؟!
شما ام وقتی چادر سرتونه حس میکنید کسی بغلتون کرده!؟
شما ام تا حالا هیچ وقت حس مزاحم بودن نگرفتید ازش؟!حتی موقع بدمینتون بازی کردن؟!
شما ام این حسای عجیبو غریبی که من به چادر دارم دارید؟؟
سیاه چادر؛ دست بافته عشایر
سیاه چادر، به دست بافته‌ای بسیار ساده با موی بز جهت استفاده در سقف و دیوارهای چادر عشایر گفته می‌شود. عمده ماده مورد نیاز جهت بافت سیاه چادر موی بز است که از رنگ سیاه زاغ، سور و بور آن استفاده می‌شود.
تمامی مراحل پاکیزه‌سازی و ریسندگی نیز توسط مردان و زنان بومی به انجام می‌رسد. عمده محصول تولیدی این رشته تخته‌های سیاه چادر است که جهت تهیه چادر عشایری با اندازه‌های مختلف، تعدادی از آن‌ها را به هم متصل می‌کنند.
فروش چادر برزنت

چاد برزنتی یکی از پر طرف دار ترین محصولات میباشد که برای پوشش و ضداب کردن محیط ها و وسایل نقلیه استفاده میشود
تفاوت چادر برزنت با چادر کانتینری در این است که برزنت فقط تادریافتعنوان: چادر برزنتحجم: 80.4 کیلوبایتتوضیحات: چادر برزنترپود به هم فشرده است و در چادر کانتینری یا چادر ترانزیتی یک لایه pvc که ترکیب مواد پلاستیکی هست استفاده میشود
این ترکیبات باعث شده است که چادر های کانتینری نسل جدید پارچه های صنعتی به شمار بیان و ا
خالم با خانواده رفته روسیه(همون که گفتم خیلی ایراد گیره و اینا).این خالم به شدددت مذهبیه و ازینا که جلوی بابای منم چادر میپوشه و به مامانمم همیشه برای چادر گیر میده:/ خلاصه خاله جان رفته اونور و چادر کلا به فراموشی سپرده شده و با یه مانتو جینگیلی می‌گرده اونورا.فک کنم فقط مردای ما خار دارن://
دو پرچم که یکی تصویر دست و دیگری تصویر دعای آرامش که نیایشی از زنده یاد دکتر علی شریعتی است مرتبط با کاربردهای فرهنگی و آموزشی همواره راستای تشویق و تقویت اراده یکارگرفته میشود که موجب تداعی آرامش در روح  و روان میگردد و همچنین کاربردهایی از جمله استفاده در اتاق مطالعه روی میز هدیه به دوستان و مراکزآموزشی و تربیتی اردوها روی کیف بالای درب را دارد پرچم از جنسکاغذ گلاسه و دسته پلاستیکی می باشد سایز پرچم به همراه دسته 20 × 37 سانتیمتر در مدل ه
تولید پرچم از گذشته تا به امروز انجام می شده است و کاربردهای زیاد و متفاوتی در طول تاریخ داشته است . در  گذشته بیش تر در میادین کارزار وجنگ و امروزه علاوه بر استفاده از پرچم در بعد ملی،شاهد استفاده از پرچم در زمینه تبلیغات هستیم.امروزه پرچم یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم است که همین امر باعث شده کسانی که کارشان چاپ پرچم است به صورت حرفه ای تر وارد عمل شوند.
تولید پرچم و استفاده آن از گذشته تا به امروز
صنعت تولید پرچم از گذشته های بسیار دور جام
چادر یکی از پوشش های مورد علاقه ی خانم هاست که در موارد مختلفی همچون نماز، مجالس رسمی و مجالس و مهمانی های مختلفی کاربرد دارد.
چادر نوعی پوشش است که تمام قد و قامت بانوان را می پوشاند و همچنین این که دارای ویژگی هایی همچون گشاد بودن و سادگی است و دارای رنگ های مختلفی است که متداول ترین رنگی که همه ی مان با آن پارچه ی چادری را می شناسیم، رنگ مشکی است.
به دلیل این که چادر، پوشش پرکاربردی است و هر بانویی که به چادر علاقه دارد و چادر را به عنوان پوشش
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
یه سری موقع امتحانا تقلبام تو کاپشن جا نمیشد
چادر سر کردم ، مراقب اومد گفت : چرا چادر پوشیدی ؟
گفتم حجاب یه انتخاب شخصیه
مگه من از شما میپرسم چرا مانتو میپوشی ؟
گفت : آخه تو پسری
گفتم : چون پسرم حق ندارم پوششم رو خودم انتخاب کنم ؟
تا کی نگاه جنسیتی ؟
چه کسی گفته چادری ها عطر نمیزنند ؟
حتما چادر را خوب ندیده است !
حتما چادر را خوب نبوئیده است !
چادری ها زیبا ترین عطر های جهان را
در پر چادرشان دارند !
چادر بوی عظمت و بزرگی میدهد ..
یعنی تو با یک ملکه رو به رو هستی !
چادر بوی اطمینان و امنیت می دهد ..
ثبت عکس ۱۵فروردین ۹۸ 
پرچم از دیرباز تاکنون مورد استفاده ی انسان بوده و امروزه استفاده از آن به میزان چشمگیری افزایش یافته است . امروزه به هرجایی که بروید پرچم را مشاهده خواهید کرد و بطور کلی پرچم یک کالای پرمصرف است که در انواع مختلفی تولید می شود. پرچم رومیزی ، پرچم یادبود،پرچم اهتزاز،پرچم تشریفات انواع مختلفی از پرچم هستند  که می توانند با اهداف متفاوتی مانند تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند.
چاپ پرچم با انواع کاربرد
پرچم ، کالایی پرمصرف
امروزه چاپ پرچم و

انواع مختلف چادر
چادر یکی از پوشش های زنان و دختران ایرانی است. این پوشش طی زمان های مختلف تغییر کرده و انوع مختلف چادر را به وجود آورده است. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله به معرفی انواع مختلف چادر می پردازند.
چادر قجری
چادر قجری یکی از قدیمی ترین نوع چادر است که استفاده از آن در دوران قاجار بین زنان و دختران رواج داشت.
از دو تکه تشکیل می شود.
قسمت پایین آن شبیه یک دامن و قسمت بالای آن شبیه چادر ساده است.
دوختن کش به ق
پرچم هر کشوری نشان دهنده ی هویت آن کشور است و هر رنگی، معنی خاصی در تاریخ آن ملت دارد. پرچم کشورهای آسیایی، رنگ های متفاوت و متنوعی دارند و در این مطلب می خواهیم لیستی از چند تا از کشورهای این قاره را به همراه مفهوم آن برایتان توضیح دهیم.ادامه مطلب
امروز برای اولین بار می خواستم بروم بخش آی تی یکی از سازمان های دولتی؛ دیشب یک ساعت به تمام جلوی آینه، داشتم تمرین می کردم چادر سر کنم، کارم ب جایی رسید که بنشینم پایِ سیستم و لعیا جنیدی را سرچ کنم و تمرین کنم چادرم را مثل لعیا جنیدی سرم کنم،  عکس هایش را نگاه میکردم و تمرین میکردم مثل او چادرم را بگیرم. 
حالت های مختلف را تمرین میکردم، با دست چپ اضافی چادر را جمع کنم یا با دست راست، دست هایم بیرون از چادر باشد یا نه! چادر کش دار بپوشم، آستین دا
پرچم هر کشوری نماد آن کشور است که در گذشته روی کاغذ و بعد به تدریج روی پارچه کشیده شد و مردم به عنوان نشان هویت از آن یاد می کنند.بنابراین  در زیر می خواهیم برخی از کشورهای قاره اقیانوسیه را به همراه مفهوم پرچم  آنها برایتان توضیح دهیم.ادامه مطلب
از قبل از تاریخ بشر استفاده از پرچم ها مرسوم بوده است. همه ی کشور های جهان دارای پرچم هستند؛ هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند بعضی از آنها عجیب ، برخی زیبا و حتی برخی خسته کننده. در  زیر 10 پرچمی که نسبت به سایر پرچم ها عجیب و یا به نوعی منحصر به فردند را آورده ایم.ادامه مطلب

اوایل چادر و مقنعه اش  فرقی با بلوز برایش نداشت* ...
گرما و سرمانداشت...پشت فرمان ماشین و موقع رفتن کنار دریا نداشت ...راحت می پوشیدشان
بعد از مدتی حس کرد رانندگی با چادر سخت شده نمی دانست چرا چادر یهو آمده توی دست و پایش... برای همین موقع رانندگی چادر را گذاشت صندلی عقب تا آزاد شود از آن همه دست و پاگیری ...اشکالی هم نداشت! موقع پیاده شدن می پوشیدش!
مدتی بعدتر حس کرد چادرش چقدر سنگین شده! و کنترلش سخت مخصوصا موقعی که کتاب به بغل است (یا بچه به بغل ی
 روایتی از یک رویای صادقه و عوض کردن پرچم گنبد امام رضا(ع) راوی: پدر شهید مرتضی کریمی پدر شهید می‌گوید: یکی از خدام امام رضا(ع) منزل ما آمد و خوابی را که دیده بود برایم روایت کرد و گفت: «خواب دیدم بالای گنبد امام رضا (ع) آقایی پرچم مشکی را پایین می‌آورد و پرچم سبز را بالا می‌برد، خطاب به آن آقا گفتم شما کی هستی؟ و با اجازه چه کسی این کار را می‌کنی؟ گفت؛ من مرتضی کریمی شهید مدافع حرم هستم؛ با اجازه امام رضا (ع) این کار را می‌کنم. صبح همان شب، خوابی
توی انگلیسی کلمه‌ای هست تحت عنوان half mast به نیمه افراشتگی پرچم اشاره داره. توی خیلی از کشورها نیمه افراشتگی پرچم نشانه‌ی سوگ و یا ادای احترام هست. من یه کانال مختصر دارم که گهگاه چرت و پرت‌هام رو اونجا مینویسم. اگر دوست دارید میتونید اونجا جوین بشید و من رو بخونید:
Daneshjoyezabandiaries@
تا صبح شنبه پرچم کانالم نیمه افراشته خواهد بود و بعد از اون private خواهد شد.
اگر برای دختر پیامبر ارزشی بیش از دیگران قائل هستیم، اگر فاطمه زهرا سلام الله علیها را در کلام، الگوی خود قراردادیم، حجاب دختر پیامبر اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را در عمل خود، الگو و لباس رسمی خود در برابر نامحرم و اجتماع قرار دهیم. 
چادر حضرت زهرا زیر لگدها و مشتهای خبیثان ددمنش عهدشکن غاصب حقّ امام معصوم از سرش نیافتاد. حتی پشت در سوخته خانه اش هم پرچم اطاعت از خدا از سرش نیافتاد.خواهرم، چادر تو هم امانت همین زهرای مرضیه هست
شهر پرچم بارنگ بزرگترین تولید کننده پرچم تشریفات و رومیزی در تهران به شما این تضمین را می دهد که شما زمانی که پرچمی را سفارش می دهید، به طور مستقیم و بدون واسطه به دست شما می رساند تا کمترین هزینه و بهترین کیفیت را برای شما عزیزان داشته باشد. مشاورین مرکز تولید پرچم بارنگ از ابتدا تا انتها با شما هستند تا بهترین انتخاب و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشید.
حتما بخوانید: راهنمای خرید پرچم
تولید پرچم بدون محدودیت در طراحی
در اینجا ما هیچ محدودی
یعنی از مجریهای چادری تلویزیون ها، عقم میگیره 
خو کثافت اگه چادر سرته اون رژگونه ات چیه عنتر? 
عین ستایش 1 بود که چادر سرش کرده بودن از اون ور چشماشم سیاه! بعد مثلا خانواده مذهبی و دوران جنگم بود! 
مسخره های بوزینه 
ای دهنتو باید بوسید پیامبر که رطب خورده منع رطب چون کند 
چشمای سیاه و لبای قرمزشده ی مجری یعنی نمتونه مخاطب جذب کنه که دختره ی لپی رو رژگونه هم حتما باید بزنین? 
مرده شورتو ببرن تلویزیون که همه کثافت کاریات از تبلیغات بازرگانی و ن
《...صحنه‌های عجیبی بود کربلای پنج. ما برای دفاع از هر متر کشورمان، خصوصاً در آن منطقه، شهید دادیم.
من همین‌جا بگویم وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم، خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، نه تصویر من، من را.
چون ما برای نشاندن پرچم بر سر هر قله سنگی ده‌ها شهید دادیم تا این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم...》
ما از یک معصوم حرف نمی‌زنیم، از امام حرف نمی‌زنیم، از یک سبزه‌ی آفتاب‌خورد
دو پرچم که یکی تصویر دست و دیگری تصویر دعای آرامش که نیایشی از زنده یاد دکتر علی شریعتی است مرتبط با کاربردهای فرهنگی و آموزشی همواره راستای تشویق و تقویت اراده یکارگرفته میشود که موجب تداعی آرامش در روح  و روان میگردد و همچنین کاربردهایی از جمله استفاده در اتاق مطالعه روی میز هدیه به دوستان و مراکزآموزشی و تربیتی اردوها روی کیف بالای درب را دارد پرچم از جنسکاغذ گلاسه و دسته پلاستیکی می باشد سایز پرچم به همراه دسته 20 × 37 سانتیمتر در مدل ه
گاها پیش میاد برای دخترا مذهبی که میگند ما میتونیم بدونه سر کردن چادر حجاب کاملی داشته باشیم چرا چادر ؟ چرا این پوشش؟   ولی خوب این مطلب سر رشته از جای دیگه میگیره .دلیلش هم اینه که برای چادری بودن اطلاعاتی ندارند نمیدونند اصلا چرا حجاب میگیرند ویا گاها درست اطلاع ندارند. ولی اصل اینه که حجاب فقط به ظاهر نیست حجاب چادر در مجازی در فضای خصوصی ام هست و باید دقت کرد. اگ در ظاهر بهترین حجاب را داشته باشی ولی اعتقاداتت صحیح نباشه اگ در ظاهر بهترین
چادر نماز
مشخصات فنی چادر نماز معراج ch.004
مشخصات

سایر توضیحات
– جنس نخی کُدَری  
– مقنعه دار کشی
– مناسب برای بانوان ازقد 1/5 تا 2 متر
– اندازه چادر: 2/10 سانتی متر
چادر نماز معراج
چادر نماز از کجا بخریم
تولیدی چادر نماز
خرید چادر نماز ساده

دیجی کالا چادر نماز
چادر نماز آماده
چادر نماز کیسه ای
چادر نماز کدری

برای خرید این چادر نماز کلیک کنید

یکی از دوستان خیلی عزیز پستی گذاشته بود در مورد این که برادرجانش اصرار داره موهای دختر باید بلند باشه تا زیر باسن و این که ازش خواسته موهاشو آبی کنه :)
این پست منو پرت کرد به سالها پیش و نوستالژی خودم و برادر کوچیکه
یعنی قشنگ کپی اتفاقات ما بین ما دو تاست :دی
و اما جریانات ما:
این برادر محترم اصرار داشتند که بنده باید چادر سر کنم
کل دوره دبیرستان و بخشی از دوره کارشناسی من هر روز دعوا داشتم سر این قضیه
حجابم به اذعان همه کامل بود ولی واقعا شلخته
اول فکر می‌کردم اوج تجربه مشترک نماز خواندن من با لیلی این است که مُهر را بردارد و خنده‌کنان بدود آن طرف اتاق و یک جاهایی قایم کند که روی انگشت شست بروی سجده :دی بعد دیدم که نه! می‌تونه کل سجاده و گیره چادر و خود چادر هم بردارد و با خودش ببرد، گاهی این وسط‌ها همراهِ من یه پارچه‌ای، پیراهنی هم می‌انداخت سرش و قامت می‌بست و سجده می‌رفت، این‌که بروم سجده و روی کولم سوار بشه هم که دیگه نیازی نیست اشاره کنم :دی
امروز اما درخواست همراهی تک تک ل
ارائه دهنده انواع پرچم های رومیزی در رنگ های متنوع
پرچم رومیزی برای تبلیغات و مناسبات گوناگون کاربرد دارد. پرچم رومیزی در انواع مختلفی تهیه می شود و با توجه به سلیقه مشتری قابلیت اضافه شدن تزئینات و بعضی آپشن های دیگر را دارد. کاربردهای پرچم رومیزی بسیار است و می توان در مکان های مختلفی از آن استفاده کرد.
پرچم رومیزی
پرچم رومیزی یکی از انواع پرچم های تبلیغاتی و تجاری است که در ابعاد کوچک تولید می شود. این  پرچم حاوی لوگوی شرکت و معرف برند تج
پرچم فرانسه یکی از جذاب ترین و مشهورترین نمادها در تاریخ اروپا به حساب می آید که به عنوان سه رنگ فرانسوی و Le drapeau tricolore  فرانسه نیز شناخته می شود. در این متن نگاهی اجمالی به داستانی که پشت پرچم فرانسه نهفته است می اندازیم تا بیشتر با چگونگی شکل گیری آن آشنا شویم. با سیر و گشت همراه شوید.
تاریخچه پرچم فرانسه
این پرچم سه رنگ در طول مدت شکل گیری انقلاب فرانسه خیلی زیاد نمایش داده نشد، اما معنای انقلابی آن از پیش به تاریخچه ی کوتاهش متصل بود. بعد از
پایه پرچم خودرو
تولید پایه پرچم تبلیغاتی خودرو   –   کاپوتی و شیشه ایی
چاپ تبلیغات و تصویر بر روی پرچم 30×40
قابل نصب بر روی شیشه انواع خودرو با امکان انتخاب رنگ پارچه و نوشته جهت تبلیغات
کاندیداهای محترم ریاست جمهوری، مجلس خبرگان، مجلس شورای اسلامی شورای محلات تهران و شوراهای شهر و روستا و …
در تیراژ بالا
با قیمتی مناسب
پایه پرچم ویژه خودرو به منظور  مناسبت های مذهبی و فرهنگی و اجلاس های بین المللی کاربرد دارد. نما پرچم تولید کننده متنوع تر
امشب پرچم‌های حرم _و از جمله پرچم بالای گنبد را_ عوض کردند تا حرم نور امام رئوف، مشکی‌پوش عزای حضرت سیدالشهدا شود. صحن انقلاب بودم بین انبوه جمعیتی که چشمشان را دوخته بودند به گنبد طلایی آقا. درست عین آدم‌هایی که در آن سکانس معروف «الرسالة» مصطفی عقاد، چشم به اذان گفتن بلال دوخته‌ بودند.
من معمولا خیلی احساساتی نمی‌شوم در چنین موقعیت‌هایی، ولی اعتراف می‌کنم صحنهٔ ویژه‌ای بود؛ وقتی جمعیت از ته دل فریاد می‌کشید «یا حسین!»، از هر طرف صدای
خرید چادر طرح دار در مدل های مختلفخرید چادر طرح دار
مشخصات فنی
مشخصات

جنس

سوپر کن کن

سایر توضیحات
چادر شیدا طرح دار کن کن  
سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
چادر مچ دار بوده و بنحوی تعبیه شده که تاحدی جایگزین ساق دست خواهد شد
بر روی مچ دست این چادر سنگ دوزی با طرحی زیبا انجام شده که جلوه زیبایی به چادر داده است
خرید چادر
قیمت پارچه چادر مشکی
قیمت چادر مشکی در مشهد
خرید چادر مشکی ایرانی
مرکز خرید چادر مشکی در تهران
قیمت چادر مشکی در کربلا
دست
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: نماینده مجلس ایران با
تعصب پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و
پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.
ادامه مطلب
شرکت آذین سازان گاماسیاب از بهترین و قدیمی ترین شرکت های چادر سازی در ایران است. این شرکت با تولید، عرضه و اجاره چادر مجالس و نمایشگاهی، سابقه ای طولانی در ساخت چادر دارد. شرکت ما با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد و استفاده از مشاوره های خبره ترین کارشناسان، در اندازه و شکل های متفاوت، چادر را طراحی و تولید می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان ما از بهترین اجاره چادر نمایشگاهی برای پارکینگ مسقف، با خبر شو
لوازم التحریر پرچم مدرسه مرتبط با کاربردهای فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان و معلمان در راستای تشویق و آموزش یکارگرفته میشود که موجب تداعی به ادامه تحصیل و علاقه ایشان به درس خواندن میگردد و همچنین کاربردهایی از جمله استفاده در اتاق مطالعه روی میزدبیر مهد کودکها هدیه به دانش آموزان و کودکان مراکزآموزشی و تربیتی اردوها روی کیف بالای درب روی دوچرخه را دارد پرچم از جنسکاغذ گلاسه و دسته پلاستیکی می باشد سایز پرچم به همراه دسته 20 × 37 سانتیم
خرید چادر لبنانی

خرید چادر لبنانی
مشخصات فنیمشخصات فنی
مشخصات کلی محصول

جنس

کرپ حریر

طرح پارچه

ساده

ویژگی ها

جنس
کرپناز ایرانی شرکت نساجی شهرکرد با مارک الگانس

نگهداری
شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید

یادآوری
محصولات اصلی برند حجاب فاطمی در بسته بندی مخصوص با نشان برند حجاب فاطمی ارائه می گردد .
مشخصات

کشور تولید کننده

ایران29

کد کالا
Ira 1051

قیمت چادر لبنانی سا
می دونی بعضی اوقات خوبه که آدم به خودش بگه:من فقط یه بار زندگی می کنم خب همونجوری باشم یا زندگی کنم که دوس دارم.اگه واقعا چیزی رو از صمیم قلب دوس دارم براش بجنگم.
چند روز پیش که با خانواده مشهد بودم به خاله م گفتم:خاله، مامان با اینکه من دوباره چادر سر کنم موافق نیست می گه باید همه جا چادر سر کنی نه فقط تو خیابون چون نامحرم های تو خیابون فقط نامحرم نیستن وقتی خونه هم که می یان یا هر جای دیگه همون نامحرم ها هستن پس اگه می خوای چادر سر کنی همه جا بای
بسم رب الشهدا
می گویند چادر دست و پا گیر است
راست گفته اند
خیلی جاها چادر قدم های مرا سد کرده است ‌که قدم در مسیر نادرست نگذارم
خیلی جاها دستم را گرفته تا در دره ی هوای نفس و گناه سقوط نکنم
آری چادر دست و پا گیر است
می گویند سیاه است 
آری آنقدر سیاه است و آنقدر سیاهی اش مرا می پوشاند که محو میشم در سیاهی اش 
اما سیاهی اش لوح دلم حفاظی است تا سفید بماند
هرچه می خواهند بگویند برای چادر 
همه اش درست است 
اما جان من است و خاک چادرم
اگر از چادر خاکی ما
آشنایی با پرچم مذهبی
مسلما همه ی ما در مراسم های عاشورا و عزاداری شرکت کرده ایم و در این مراسم های پرشور با انواع زیادی پرچم مذهبی نیز روبرو شده ایم . این پرچم ها تنها طبق رسومات به کار گرفته نمی شوند ، بلکه این پرچم ها نشان  دهنده  ی غم و اندوه دل مسلمین و پیام آور ورود دوران عزاداری میباشد.
پرچم  های مذهبی شبیه یکدیگر و در یک طرح نیستند. انواع مختلف از پرچم مذهبی وجود دارند که از تفاوت  های   بسیار زیاد و تفاوت های کلی از نظر جنس و اندازه و ج
متن شبهه
‏ اهتزاز پرچم عراق در میدان آزادی تهران! 
باور کردنی نیست، ایرانی هرگز در تاریخ چنین تحقیر نشده بود. هشت سال با تحریک ارتش عراق، جنگی خانمان‌سوز را آغاز و ایران را ویران کردند. میلیون‌ها تن را به خاک سیاه نشاندند تا سی سال بعد، پرچم همان کشوری که جوانان ما را کشت، مجروح کرد و اسیر تخت آسایشگاه‌ها ساخت، در بزرگ‌ترین میدان تهران برافراشته شود. 
پاسخ خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان را چه می‌دهید؟ آیا خون شهیدان هشت سال جنگ را پای
اخرین دیدارمون تو پارک بود مهمونی و جمع خونوادگی دور هم جمع بودیممن برای اولین بار با همسرم بودم که نجمه و میدیدم
بعد همیشه من تو پارک بی چادر بودم اونروز چادر سرم بود
نجمه بهم گفت خیلی خوبه همسرت ازت مراقبت میکنه
این جملش همش تو ذهنمه
پرچم ساحلی یکی از بهترین و جذاب ترین انواع پرچم های مورد استفاده در بسیاری  از مکان ها  از جمله تالارها و فروشگاه های بزرگ و کوچک می باشد. از مهمترین ویژگی های پرچم ساحلی می توان به قابلیت حمل، داشتن قیمت بسیار مناسب و تنوع بالایی از طرح ها اشاره کرد.
پرچم ساحلی یکی از بهترین و جالب ترین انواع پرچم ها می باشد که با داشتن  ویژگی های  بسیار بی نظیر و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب نماید. توجه داشته باشید که امروزه بس
پرچم ایران به رنگ‌های سبز، سفید و قرمز، این سه رنگ بسته به نوع حکومت‌هایی که بر ایران فرمانروایی کرده‌اند، شیر و خورشید و گاه سفید (بدون نشان) قرار گرفته‌ است.  و در حال حاضر نشانی که بیان‌گر «الله» و شعار «لا اله الا الله» است، می باشد که به رنگ قرمز در میان پرچم و روی رنگ سفید قرار گرفته‌ است. همچنین ۲۲ «الله‌اکبر» به رنگ سفید و به نشانه پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن، در حاشیه پایین رنگ سبز و حاشیه بالای رنگ قرمز قرار گرفته‌ است.ادامه مطل
یکی از مقامات بلند پایه آمریکا در ارتباط با پوشش در ایران گفت: هر زن
چادری در کوی و برزن ایران؛ به منزله پرچم جمهوری اسلامی ایران است؛ لذا ما
برای براندازی این نظام؛ باید حجاب را سست نماییم.

امام صادق علیه السلام: خداوند به یکی از پیامبران وحی کرد که به مومنان بگو که در لباس ، خوراک و آداب و رسوم ، دشمنان خدا را سرمشق قرار ندهید که اگر چنین کنید شما هم مثل آنان دشمنان خدا محسوب می گردید.  
عن الصادق (ع) قال: إنه أوحى الله إلى نبی من أنبیائه قل ل
بررسی پرچم های ملل
بر طبق منابع ترکیه‌ای واژه «پرچم» که به صورت وام‌واژه در ترکی عثمانی وجود داشته، واژه‌ای پارسی است که همان «پرچم» یا «پرچمنده» یا «برچم» یا «برچمنده» معنی می‌دهد و از «پر» (گونه قدیمی‌تر «بر»، به معنی «جلو» یا به معنی «روی»، «بالای») و فعل «چمیدن» به معنی «پیچ و خم خوردن» تشکیل شده‌است.در لغت‌نامه دهخدا جزء واژه‌های غیر پارسی دسته‌بندی نشده‌است، بعضی گفته‌اند این واژه ریشه خارجی دارد اما شواهدی در این باره در دست
آزمون استخدامی بود
با چادر اومده بود و حجاب کاملی داشت
من یک گوشه نشسته بودم و فقط شنونده بودم
بهش گفتند: تو محیط کاریِ ما بهتره با مانتو و حجابِ راحت تری باشی. حاضری چادر رو برداری؟
بلافاصله گفت: آره بر می دارم! 
یاد یک جمله افتادم که می گفت:
آدمی که خط قرمز نداره، میشه چراغ زرد! به دلخواه این و آن. گاهی سبزه و گاهی قرمز!
با سلام
به مناسبت روزهای نزدیک به اربعین حسینی، هر کس به هر طریقی سعی در ابراز ارادت به اهل بیت و علی‌الخصوص سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع)  دارد به همین مناسبت یک ابزار کاملا ساده و کاربردی خدمت دوستان معرفی می‌شود.
این ابزار پرچم توسط جناب حسین آرمان و با استفاده از نرم‌افزارهای فتوشاپ و افترافکت به صورت کاملا اختصاصی طراحی و تولید شده است که به مناسبت ایام اربعین به صورت انحصاری توسط وب هنری حسین آرت در اختیار دوستان هم قرار

ماشالله به حجابت خواهرم
این چادر است که تو را حفظ میکند
این چادر است که منزلت شمس تو را مشخص میکند
این چادر است که برایت تصمیم میگرد
این همان چادر زهراست

حاضرم بانو در جلویت احترام نظامی بگذارم
که چه سختی ها میکشی وتحمل میکنی
احترام نظامی :به چادرت
به کمالاتت
به نجابتت
به بودنت (که سرشار از آرامشه)
لیاقت همچین بانویی/مرد خوبه/که با هم یکی باشند
انشالله همه به هم برسند
یا فاطمه
#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«اذا رکزت رایات قیس بمصر و رایات کندة بخراسان».

«از خدمت حضرت موسی بن جعفر علیه‌السلام در مورد فرج سوال شد، کوتاه بگویم، یا به تفصیل؟ سائل گفت: کوتاه بفرمائید. فرمود:«فرج هنگامی است که پرچم‌های قیس در مصر متمرکز شود و پرچم‌های کنده در خراسان».

بشارة الاسلام/ ص152
چاپ پرچم تبلیغاتی رومیزی و تشریفات با طرح دلخواه در تهران
پس
از انتشار مطلبی از انجمن ملی تبلیغ کنندگان  در مورد این واقعیت که نشانه
های تبلیغاتی در مکان های عمومی بیشترین اثر و کمترین هزینه را برای
صاحبان کسب و کار دارد. این مهم در بین صاحبان کسب و کارهای مختلف بیشتر
مورد توجه قرار گرفت. از این رو آن ها را بر آن داشت تا بهترین راه و
کمترین هزینه را برای بهتر دیده شدن انتخاب کنند.
لطفا از این مطلب نیز بازدید کنید: خرید پرچم
بر طبق نظرسنجی ها

پرچم‌های سیاه سر برآوردند و سرها بردند. یکی، دوتا، سه تا، هر روز بیشتر و بیشتر. کودک، نوجوان، جوان، پیر. پرچم‌های سیاه، ته دلمان را لرزاند. نکند روزی .... 
آن مرد آمد. در باران بود یا آفتاب، نمی‌دانم. اما آمد و در باران و برف و آفتاب و مهتاب ماند. با گام‌ها و نگاه پر صلابتش، لبخندهای پدرانه‌اش و آرامش وجودش ته دلمان را قرص کرد. دیگر خبری از ترس نبود که آن مرد و ترس‌ها، دلهره‌ها را با خود برد.
یک جمله بیشتر نبود. خبر، خبر رفتن مرد بود. برای لح
شواهد نشان می دهد که سامسنوگ قصد دارد پرچم دار سری اس بعدی خود را با نام گلکسی اس 20 به بازار عرضه کند.
گزارش ها حاکی از آن هستند که سامسنوگ قصد دارد پرچم دار سری اس بعدی خود را با نام گلکسی اس 20 به بازار عرضه کند.به گزارش ایتنا و به نقل از engadget، یکی از افشاگران معروف تلفن های همراه هوشمند با نام مستعار آیس یونیورس (Ice Universe) به تازگی در توییتی اعلام کرده است که کمپانی سامسونگ از نام تجاری گلکسی اس 11 برای پرچم دار بعدی خود خواهد گذشت. سال آینده میلا
شهر پرچم بارنگ یکی از با کیفیت ترین مراکز تولید پرچم در کشور می باشد این مرکز با ارائه بهترین متریال ها و چاپگرهای صنعتی مطمئن و پارچه های با کیفیت که در ادامه نوع آن ها را خدمت شما عرض می کنیم. با درخدمت داشتن مجهزترین کارگاه تولید پرچم مسابقات ورزشی برای تمامی رویدادهای کشوری و بین المللی آماده همکاری با تمام ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.
تنوع محصولات بارنگ در زمینه مسابقات ورزشی
تولیدات مرکز چاپ پرچم بارنگ تنوع بسیار گسترده ای از انوا
به نام خدا
- خانم ببخشید من چادر ندارم میشه یه چادر بدین؟
+ دخترم تشریف ببر باب الجواد از دفتر امانات چادر بگیر خوشکلم.
- ممنون.
در راه باب الجواد
یک پیر مرد زائر با غیض :
+عربا حجابشونو رعایت می‌کنن ولی اینا نه...
- حاج آقا دارم میرم چادر بگیرم. 
+ (فریاد می‌زند) تو حرم امام رضا هر طوری دلشون میخواد می‌گردن
- آقای محترم من حجاب دارم فقط چادر ندارم که دارم میرم بگیرم. بعدشم من مسئول اعمال خودم هستم.
+ (همچنان با فریاد) پس امر به معروف و نهی از منکر چی م
به گزارش روزنامه نگار همشهری محله، این نمایشگاه که با هدف تقویت حجاب و عفاف و بخاطر رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی ـ اسلامی برگزار شده، حاصل همکاری مشترک معاونت امور هنری وزارت اتیکت و ارشاد اسلامی و شرکت نوسازی عباس آباد است. تو این نمایشگاه پوشاک خاص بانوان بسان چادر، مانتو، شال و روسری با حضرت برندها و تولیدکننده های معزز این حوزه بوسیله بیع می رسد. اجرای طرح نذر فرهنگی با رویکرد تعویض چادر نماز کهنه مساجد و تکایا، تعویض چادر مشکی
باسم رب الجمیل
رهبر انقلاب: به همان اندازه که مجاهدت حسین بن علی و یارانش به عنوان صاحبان پرچم سخت بود، به همان اندازه نیز مجاهدت زینب و مجاهدت امام سجاد و بقیه‌ی بزرگواران، دشوار بود. درسی که اربعین به ما میدهد، این است که باید یاد حقیقت و خاطره‌ی شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت. میدان تبلیغات، میدان بسیار عظیم و خطرناکی است. ۶۸/۶/۲۹
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_یکم
.
یه نیم نگاهی به من کرد
- داداش هادی این چادر رو خیلی دوست داره من هم این چادر رو سر شما بیشتر...
بقیه ی جمله اش رو خورد
شنیدن این جمله آب رو آتش بود واسه من
یه لبخند و تشکر تحویلش دادم اما از خجالت نتونستم بمونم چادر رو برداشتم و سمت اتاق دویدم و در رو بستم و پشت در تکیه دادم
از صدای نفس هام فاطمه ترسید
- چی شده؟
حالت خوبه؟
کجا بودی؟
ادامه مطلب
Something that you miss
برای دوچرخه ام .
برای حیاطمون ،باغچه گلهامون ،برای بی دغدغه بودنمون، برای غروبای تابستون و شامی که توی حیاط میخوردیم،برای پروانه هایی که به هوای نور مهتابی میومدن توی اتاق و با کیسه میگرفتیمشون و دستهامون رنگی میشدن،برای خاک بازی،برای حوض کوچیک وسط حیاط،برای خوابیدن زیر چادر گلدار مامانم،برای بوی نون ،بوی چادر مامانم...
برای روزایی که زنده بودیم اما نمیدونستیم
️رهبرانقلاب: پرچمی که در مقابل انقلاب ایستاده، همان پرچمی است که در مقابل ابراهیم و موسی و عیسی برافراشته بود. آنها نابود شدند و موسی و عیسی و ابراهیم زنده‌اند. علّت این است که خدای متعال به حضرت موسیٰ فرمود: نترسید، دچار اشتباه در محاسبه نشوید، خدا با شما است، اِنَّنی مَعَکُما.
پرچم تشریفات یکی از انواع پرچم است که معمولا برای معرفی و تبلیغات در  مناسبات گوناگون استفاده می شود. امروزه اکثر شرکت ها برای برند خود از پرچم تشریفات استفاده می کنند. چاپ پرچم تشریفات با قیمت مناسب از فعالیت های شرکت نما پرچم است.
پرچم تشریفات
امروزه شناخته شدن یکی از مهم ترین راه های جذب مشتری است. شما باید برای گسترش کسب و کار خود، فعالیت هایتان را به بهترین شکل معرفی کنید و خودتان را به مشتریان و همکاران تجاریتان بشناسانید. یک شناخت درس
درفش(پارسی) در دوران باستان، بیرق(عربی) بعد از ورود اسلام به ایران، پرچم(فارسی) در زمان معاصر کلماتی در وصف پارچه ای با طرحی خاص بر روی یک چوب که نماد و علامت یک دسته، حزب و کشور بودند.
پرچم ایران در طول تاریخ
دست خوش تغییرات بسیاری بوده است. که قصد داریم در ادامه این مطلب به صورت
مفصل درمورد آن صحبت کنیم، امیدواریم که مورد پسند شما قرار گیرد.
نخستین پرچم ایران:
درفش شهباز نام پرچم ایران در دوره هخامنشی بوده است.

از این مطلب نیز دیدن کنید: تاری
«پیاده روی اربعین» برای من
دانشگاهی است که هرسالی که به این سفر معنوی میروم ، ترمی از درس های نو فرا می گیرم!
میتوانم به جرات بگویم که همین پیاده روی
سالانه اربعین ، بسیاری از دیدگاهها و جهان بینی های من را دگرگون و یا تکمیل و یا
ایجاد کرد!
نخستین بار مفهوم پرچم را از نخبگان «پان ایرانیست»
دریافتم ولی هنوز هم پرچم برایم اهمیت چندانی نداشت؛ چون این نخبگان ، پرچم مطلوب ایران را همان پرچم «شیر و خورشید» می دانستند!
اما نخستین باری که نسبت به پرچم
گلی بودی گلستان از تو آبادتو رفتی و گلستان رفت بربادتو بودی ماه از تومشق شب داشتاز اینرو ماهرویی گشت ایجادشب مهتابی از فرط خجالتکشیده ماه پایش را زبنیادچکاوک ها عجب شیرین زبانندورسم عشق را بردند از  یادخوشم با خاطرات تیر وخردادوصد انگیزه دارم من زمردادبیا ای مهربانم دست من  گیرکه جز تو نیست من را یار امدادبه کوی عشق  پرچم ها بلندندبه خاک عشق تو این پرچم افتادمرا سودای عشق و عاشقی کشتزدرد عشق صدها داد وفریادفراموشم نخواهد شد عزیزمتو بودی
یکی دیگر از محصولات شهر پرچم بارنگ بزرگترین مرکز تولید و چاپ پرچم ارائه مشتقات و ملزومات نصب پرچم می باشد. نصب و راه اندازی پرچم ها احتیاج به میله پرچم ، دکل پرچم و یا برج پرچم دارد. خدمات نصب و راه اندازی میله پرچم کاملا توسط شهر پرچم بارنگ انجام می شود.
کاربرد میله پرچم
قطعا شما روزانه شاهد پرچم های بزرگی که در سطح شهر یا منطقه ای خاصی به اهتزاز در آمده اند هستید. این پرچم ها معمولا با اهداف مختلفی نصب می شوند که در ادامه به برخی از کاربرد های
در اردوی نادرشاه افشار، چون سراپرده ها و خیام برپای می کردند، جوانی در چادر مستراح، چون مکان تخلیه را بکند از خستگی و ماندگی بخفت. چون بیدار شد، شب در رسیده و نادرشاه در سراپرده اندرون جای کرده، و اطراف را پاسبانان فرا گرفتند.
بر جان خود نومید و سخت پریشان ماند. در این حال «خاتونِ سرای» [یعنی زن نادر] به قضای حاجت بیامد. چراغی نیز به دست جاریه[یعنی خدمتکار] با وی بود. جوان یکباره چشم از جان بپوشید، چون خاتون بیامد و جامه تخفیف داد، جوان دامنش ب
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
اثرنپذیرفتن از غرب در مسائل پوشش زن
بحثهایی که درباب پوشش زن می‌شود، بحثهای خوبی است که انجام می‌گیرد؛ منتها باید توجه کنید که هیچ بحثی در این زمینه‌های مربوط به پوشش زن، از هجوم تبلیغاتی غرب متأثر نباشد؛ اگر متأثر از آن شد، خراب خواهد شد. مثلاً بیاییم با خودمان فکر کنیم که حجاب داشته باشیم، اما چادر نباشد؛ این فکر غلطی است. نه این‌که من بخواهم بگویم چادر، نوع منحصر است؛ نه، من می‌گویم چادر بهترین نوع حجاب ا
اگر مستضعفی دیدی ،
                         ولی از نان امروزت

به او چیزی نبخشیدی ،
      به انسان بودنت شک کن!

اگر چادر به سر داری ،
                           ولی از زیر آن چادر

به یک دیوانه خندیدی
     به انسان بودنت شک کن!

اگر قاری قرآنی ،
                        ولی در درکِ آیاتش 

دچارِ شک و تردیدی ،
   به انسان بودنت شک کن!

اگر گفتی خدا ترسی ،
                          ولی از ترس اموالت

تمام شب نخوابیدی ،
پسرِ شوهرخالم با یه حالت تحقیر آمیزی از توی آینه ماشین نگاه کرد و با لبخند پرسید شما از رو پرچم آمریکا هم رد میشین ها؟
پرسیدم ما؟ گفت آره. بعد من توی آینه نگاهش کردم و فقط لبخند زدم. بعدش هم مثل قبل از پنجره ماشین به بیرون خیره شدم.
اعصابم داغون شد! از اینکه فکر میکنه میتونه من رو وارد یه بحث بیخود بکنه و بعد بهم بخنده. در حالی که اونقدر کم حرف بودم که پیش خودش فکر نکنه اسکلم! چرا واقعا بقیه رو اسکل فرض میکنن؟
پرچم یادبود یکی از عناصر مورد استفاده در مراسم ها، بزرگداشت ها و هم چنین همایش هایی است که در یک روز خاص و یا به صورت اتفاقی انجام می شود. پرچم یادبود در این رویداد ها به صورت نمادین در آن مراسم ها به شکل یادبود اهدا می شود و یا در آن جا به شکل بیان گر آن رویداد به تعداد کثیری به اهتزاز در می آید.
نگاهی به کارکرد پرچم یادبود
پرچم یادبود نمادی از یک رویداد، شرکت، اداره، کشور و تیم باشگاهی خاصی می باشد که آن را به شکل نمادین در   مراسم هایی که برا
سلول‌های گلبرگ گل لالهبرای دیدن ادامه‌ی عکس‌ها اینجا کلیک کنید.
سطح پرچم و دانه‌های گردهتصویر درشت‌تر از دانه‌های گرده موجود بر روی پرچم
یک دانه‌ی گرده بر روی انگشت دست
اندازه‌ی هر دانه‌ی گرده تقریبا برابر با فاصله‌ی شیارهای انگشت سبابه هست.برای دیدن تصویر بزرگتر هرعکس، روی آنها کلیک کنید.
بهش میگم:به نظرت من با چادر میرم دانشگاه یا نه؟
میگه:چه فرقی میکنه..تو خیلی وقته که چادر رو کنار گذاشتی  دیگه تک و توک سرت میکنی...دیگه تو خیابونم سرت نمیکنی...مدرسه...هیچ جا...
راست میگفت..اونقدر راست گفت که یهو چشمام تار شد...چی شد که دیگه چادر سرم نکردم..چی شد که ی ماهه چادرم اتو نکشیده افتاده تو کمد...مگه خودم نبودم که انتخابش کردم؟ مگه خودم نبودم که توی چهار ، پنج سالگی مادربزرگمو راضی کردم به زور برام چادر بخره و رفتم باهاش عکس هم گرفتم که بمونه
«اَصْهَب»، نام یکی از سه گروه دارای پرچم است که در آخر الزّمان، در شام بر علیه امام قائم (عج) خروج می کند. این مطلب در حدیثی از امام باقر علیه السلام نقل شده که فرمود:«در شام سه گروه دارای پرچم، خروج می کنند: اَصْهَب، اَبْقَع و سفیانی.» («اعلام الوری»، ص 428)سفیانی ابتدا با «اَبْقَع»، برخورد می کند و می جنگد و پیروان وی را می کشد و سپس «اَصْهَب» را هم می کُشد. («بحارالانوار»، ج 52، ص 237)
* کارگاه طراحی پرچم های شهری* به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
اساتید حاضر در کارگاه:آقایان محمد روح الامین، علی حیاتی و صابر شیخ رضایی
تهران، 28 تا 30 آذرماه ۱۳۹۷
متقاضیان جهت حضور در کارگاه با ارسال رزومه از طریق moukebart@gmail.com
و شماره تماس:021-66596932
اقدام نمایند.
*طراحی پوستر: کارگاه طراحی 3x4
* لینک فراخوان بخش کتیبه و پرچم | پنجمین جشنواره هنر مقاومت
مهلت ارسال آثار در این بخش تا یکم دی ماه۹۷
سلام دوستان 
من یه فرد چادری هستم که خب حجاب رو هم دوست دارم و واقعا انتخاش کردم از ته دلم، اما مشکلم اینجاست که من همیشه چادر سر نمیکنم مثلا واسه بازار یا کلاس یا تو خیابون و اینجور موارد چادرم رو سر میکنم اما مهمونی ها یا خونه که مهمون میاد یا مسافرت (به خاطر چروک شدن چادر ،کثیف شدنش و دست و پاگیر بودنش) سر نمیکنم اما حجابم رو رعایت میکنم.
مثلا روسریم به همون اندازه جلو هست و مانتوم هم همیشه مناسب و بلند بوده ... میخواستم بدونم این از نظر شما دو
مشخصات کلی پرچم رومیزی ریشه دار
چاپ پرچم رومیزی ساتن ریشه دار ، همانطور که قطعا در سطح شهر مشاهده کرده اید ، همین پرچم رومیزی با ریشه های رنگی و معمولا با پایه سنگی و میله استیل براق می باشد.
چاپ پرچم های رومیزی ریشه دار در مجموعه گروه هنری چاپ نفیس ، در سایز A4 یعنی حدودا ۲۰x30 سانت و به صورت یکرو و دورو انجام می شود و با میله و پایه سنگی و یا استیل نیز ارائه می شود.
روش چاپ روی پرچم رومیزی ریشه دار
چاپ پرچم رومیزی ریشه دار به صورت سابلیمیشن انج
یا ابامحمد، یا حسن بن علی، ایها المجتبی یابن رسول الله...شیر جمل، رزمنده ی نام‌آور صفین کوه صبور ای روی دوش تو لوای دینای مرجع تقلید شاه کربلا، ای نورروشن شده با تابش تو جاده ی آییناز تو کرامت را شنیدیم و یقین داریمدست گدایی‌مان نخواهد دید غیر از ایننام عزیز تو همینکه روی لب آمدعرض ارادت‌هایمان شد درد را تسکیندنیا خزان می‌شد بدون برکت نامتبا بودنت هر لحظه‌مان شد غرق فروردینمن مطمئنم که مدینه روز میلادت با پرچم «یا مجتبی» روزی شود آذینإن
معرفی پرچم هندوستان
پرچم ملی هند یک مثلث مستطیل شکل افقی متشکل از رنگ های  زعفرانی ، سفید و سبز است که نماد آشوکا چاکرا  یک چرخ دنده   ۲۴ پره  به رنگ آبی در مرکز آن قرار دارد. این فرم در جلسه کنونی مجلس مؤسسان در 22 ژوئیه 1947 به تصویب رسید و در 15 آگوست 1947 به پرچم رسمی سلطه هند تبدیل شد. این پرچم بعداً همانند جمهوری هند حفظ شد. در هند ، اصطلاح "سه رنگ" (هندی: तिरंगा ، romanized: Tiraṅgā) تقریباً همیشه به پرچم ملی هند اشاره دارد. این پرچم بر پایه پرچم سوار
ننه آغا را، ملک در سالن شفاخانه دید که نشسته است با چادری گُل گُلی. او را نگاه کرد. ملک هاج و واج پرسید: "مگر شما با پسرت نرفتی مادرجان؟" 
"نه مادرجان. او با رفیقش رفت." 
"اما یک زن چادری با او بود." 
ننه آغا باز خندید. "چادر ما رو سرش کرد تا دستِ قزاق ها نیفته مادر. با همو پاهاش که شما دیدی؟" 
ملک از خنده یِ ننه آغا و دندان های سالمش خندید. "میام منزلتون و پسرتون رو معاینه می کنم." 
"برات می رُم حرم و دعا می کنم سفید بخت بشی." 
ملک در شناخت این آدمیان تازه
بچه ها خیلی از ما مقید ترن ؟
+سیاه چرا پوشیدی؟
-محرم دیگه 
+:|
+++++++++++++
+ حجاب بهت میاد :) 
چی شد چادر گذاشتی ؟ چون کلاس قرآن داری؟ 
+ نه ... من هر سال محرم چادر میذارم 
+ :|
+++++++++++++
+ ساعت 7 بیا کلاس 
- من اون ساعت میخوام برم دسته
+:|
+++++++++++++
+ فلان روز بیا کلاس 
- اون روز عزیزم میخواد غذا بده 
+ :|
+++++++++++++
+بیسار روز بیا کلاس 
- اون یکی عزیزم میخواد غذا بده 
+: |
+++++++++++++
+ از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دیگه کم کم دارم عصبی میشم :|
یکی از بچه ها برای چهارشنبه ا
 یک شب بعد از هیئت فهمیدند که مسئول هیئت رفته و ممکن است دیگر هیئت برپا نشود. در خانه اصغر جمع شدند. همان طور که نشسته بودند، محرم چایی اش را سرکشید و گفت «چرا ناراحتید مسئول هیئت رفته که رفته، مهم پرچم حضرت زهرا (س) ست که باید بالا باشه. اگر کسی نیست هیئت را نگه داره ما که هستیم. هر کاری می کنیم تا پرچم هیئت فاطمیون زمین نمونه. به نظرم پول روی هم بگذاریم و هر هفته خانه یکیمون هیئت بگیریم.» بچه ها از خدا خواسته قبول کردند و گفتند «خودت باید مسئول ه
پرچم سنگین و بزرگی دارم که هر لحظه به دوشش می‌کشم؛حتی وقتی غیری نیست و پرچم را برداشته‌ام، جای خالی‌اش را -که همان اندازه سنگین است- بر شانه‌هایم احساس می‌کنم. فرقش با دیگر پرچم‌ها این است که منحصر به مراسم باشکوه و حماسی، و لحظات پرطمطراق نیست. مثل این است که با پرچم بزرگ سنگینی بروی خیابان، با پرچمت بروی مغازه شیر بخری، بروی رستوران نهار بخوری. با پرچمت بروی کتابخانه درس بخوانی. خوشحال باشی با پرچمی جدی و سنگین روی دوشت، خسته باشی، عصبا
حضرت
آیت‌الله خامنه‌ای: «پرچمی که در مقابل انقلاب ایستاده، همان پرچمی است که
در مقابل ابراهیم و موسیٰ و عیسیٰ برافراشته بود. آنها نابود شدند و موسیٰ
و عیسیٰ و ابراهیم زنده‌اند. علّت این است که خدای متعال به حضرت موسیٰ
فرمود: نترسید، دچار اشتباه در محاسبه نشوید، خدا با شما است، اِنَّنی
مَعَکُما.»
۱۳۹۷/۱۲/۰۷

شقایق نعمانی ژاپنی یا آنِمون ژاپنی که به نام آنِمون چینی نیز شناخته می‌شود. درخت یا درختچه‌ای زینتی است که دارای گل‌های پُر پَر فنجان شکل با پرچم‌های زرد و برگ‌های عمیقاً بریدگی‌دار یا سه برگچه‌ای و سبز است. ارتفاع آن به ۱ متر می‌رسد. گیاه تنومند و پر شاخه‌ای است که در خاک‌های مرطوب و در موقعیت یا مکانی با سایه نسبی رشد و نمو می‌کند. گل‌های فنجان شکل و کم ژرفا یا کم عمق آن به رنگ سفید و صورتی و حاوی پرچم‌های زر
چـــــــــــــــــادر تو تلافی غروبی است...
که در آن روز به زور چادر ازسر زنان حرم پیامبر می کشیدند...

چادر تو میراث خون دلهای خیمه نشینان ظهر عاشوراست ..

و چادر سرکردنت به همین سادگی انتقام کربــــــــــــــــــلا ست...

خون شهدا رو پایمال نکنیم...
و تو ای بانو
همین را بدان و بس
صدام و جنگ و مین و ترکش
همه اش بهانه بود
شهیـــد فقــط خـــــواســت ثــابــــــت کنـد
چــــادر در ایـن ســرزمیــن
تا بخواهـــــــی فدایــی  دارد!!

اگر تیر دش
چادر برزنتی

چادر برزنتی
چادر برزنتی پارچه بسیار پرکابرد و بادوامی است در گذشته برمصرف ترین محصول بوده و با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید پارچه های جدید ترانزیتی همچنان محبوبیت خود را در این صنعت حفظ کرده است
پارچه های برزنتی نانو با تکنوژی روز دنیا تولید میشوند و دوام بسیار بالاتر و آب گریزی بیشتری به نصبت برزنت های قدیمی دارند
اترس گروپ در تلاش است پارچه برزنتی را در رنگ ها وطرح های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار دهد
در ادامه مخ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها